Profesjonalna pralnia dywanów Warszawa
 
 
Po co prać dywan?
Dywan działa jak gigantyczny filtr powietrza w domu, zbierając bakterie, sierść zwierząt domowych, pyłki, kurz, piasek, włosy i nasz ciągle łuszczący się naskórek, którym żywią się ROZTOCZA. Tak jak można oczyścić lub wymienić filtr w odkurzaczu czy samochodzie, dywan należy regularnie prać.

Czy wiesz że Twój dywan dłużej może wyglądać jak nowy?
Jest kilka powodów, dla których należy dbać o swoje dywany. Najważniejszy to troska o utrzymania higienicznego i zdrowego gospodarstwa domowego a drugi to dbanie o to, aby dywan jak najdłużej mógł wyglądać jak nowy.

Chodzimy po naszych dywanach, nasze dzieci się na nich bawią, a nasze zwierzaki często na nich śpią. Wszystko to wystawia i naraża nasze dywany na działanie kurzu, brudu, wilgoci i różnych rozlań. Dywan, który nie jest regularnie czyszczony, nie tylko będzie wyglądać brzydko i pachnieć nieprzyjemnie. Będzie także kumulować w sobie alergeny i stawać się wylęgarnią roztoczy i różnego rodzaju bakterii, które mogą stać się zagrożeniem dla naszego zdrowia – szczególnie zdrowia naszych dzieci.

Aby Twój dywan dłużej wyglądał jak nowy trzeba pamiętać o jego regularnym odkurzaniu, usuwaniu plam oraz o profesjonalnym praniu przynajmniej raz a najlepiej dwa razy w roku. Nadmierne ilości piasku, kurzu i innych zanieczyszczeń, które kumulują się w dywanie działają jak ścierniwo i trwale uszkadzają włókna dywanu powodując przedwczesne jego zużycie.

Metodę jaką stosujemy to pranie dywanów na wskroś wraz z osnową (dogłębna) wykonywana w pełnym zakresie tylko w naszej pralni, dająca najlepsze efekty i gwarantująca usunięcie 95% zanieczyszczeń zawartych w dywanie.

Powierzając nam swój dywan, macie Państwo pewność, że oddajecie go we właściwe ręce

Żeby dodatkowo przekonać się pragnę zapoznać Państwa z całym i dość skomplikowanym procesem technologicznym, jakim będzie poddany Państwa dywan

DALEJ

  CZYŚCIOCH mycie kostki brukowej i dachów, sprzątanie, pranie tapicerki i dywanów WARSZAWA